TiYaTRo KaRNaVaL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TiYaTRo KaRNaVaL

HAYAT BİR SAHNE İSE, TİYATRO HAYATTIR;

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

şikayet saymayalım öneri

2 posters
YazarMesaj
gencbirimözel

Kadın

şikayet saymayalım öneri Empty
MesajKonu: şikayet saymayalım öneri   şikayet saymayalım öneri EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:11 pm

arkadaşlar , admin tiyatroyla ilgili bir site açmışsınız bu çok çok güzel birşey bende tiyatro ile ilgileniyorum tiyatrocuyum. hayatımda çok özel bir yeri var ap ayrı bir yer benim için tiyatro.bazen iyiki tiyatroyla ilgileniyorum diyorum ama sadece ilgileniyorum demeklede olmuyo örneğin admin sen ayda kaç kez tiyatroya gidiyosun yada burdaki üye olan herkez yada ben
valla ben açıkca söyliyim gidmiyorum ama gittiğim tiyatroda oyunlarına gidiyorum hocamız ödev verincede gidiyorum o kadar.
ama tiyatroyu böyle sevmekle olmaz yada admin sen kaç oyun okuyosun ? yada burdaki üyeler yada ben
tiyatroyu seviyorsak gitmeliyiz oyunlara en azından ayda 2 kez hadi olmadı 1 kez. ben artık gidiyorum.. yada adminn sen : hiç röpörtaj yaptın mı bir oyuncuyla yaptın dıyelım ama ınternetten almayla dııyl gıdıp fotograf çek.yaz konustuklarını yap birşeyler iştee..
Crying or Very sad bakın bundan sonra tiyatroyu seviyosanız biraz daha ilgili olun mesela devlet tiyatrolarıyla ve ozel tıyatroları arastırın sonra sıtenızde bır yer acın hepsini oraya yazın sonra bununlada kalmayın onların oyunlarnın saatlerını yazın onunlada kalmayın...
yhani birşeyler yapın boyhle bu sıteyı koymakla bıtmez bu işler googleyı actım tıyatrocular fan yazdım ılk sız cıktınız benım yerimde olan ınsanlar girdiklerinde birşey bulabilsinler sonra tiyatro kıtaplarını yazın nerelerde var onu yazın yani yazın ama genede bunları yapmışsınız bu kadar teşekkürler ediyorum ve yazdıklarımı ŞİKAYET SAYMAYIP ÖNERİ OLARAK SAYMANIZI ÖNEMLE RİCA EDİYORUM.
Smile
Admin
Admin
Admin

Erkek

şikayet saymayalım öneri Empty
MesajKonu: teşekür   şikayet saymayalım öneri EmptyPaz Ağus. 23, 2009 1:29 pm

önerilerin için çok teşekür ederim elimden geldiği kadar dediklerini yapmaya çalışacağım
https://tiyatrokarnaval.yetkin-forum.com

şikayet saymayalım öneri
1 sayfadaki 1 sayfası